Są Państwo zainteresowani podjęciem pracy w firmie ochroniarskiej? Posiadają Państwo kwalifikacje do pracy w zawodzie ochroniarza, a może doświadczenie w pracy w patrolach interwencyjnych? Jeśli tak, serdecznie zachęcamy do przesłania swojego CV do Agencji Ochrony GOT Sp. z o.o. z Warszawy.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY NA WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • aktywny udział w sprzedaży i rozwoju naszej firmy
  • budowanie i podtrzymywanie relacji partnerskich z obecnymi Klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych i zarządzanie kontaktami handlowymi,
  • przygotowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy z potencjalnymi Klientami,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA

  • doświadczenie na stanowisku handlowym (znajomość ochrony fizycznej, systemów alarmowych CCTV , monitoringu wizyjnego)
  • doświadczenie w samodzielnym aktywnym poszukiwaniu klientów
  • umiejętność nawiązywania relacji, prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • łatwość planowania zadań, szybkiego uczenia się i współpracy w zespole
  • sumienności i dbałości o szczegóły
  • nastawienie na osiąganie wyników

OFERUJEMY

  • ciekawą pracę dającą możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
  • sprzedaż innowacyjnych produktów
  • nowoczesne środowisko pracy w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia produktowe i handlowe oraz dostęp do nowych technologii
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy adekwatny do umiejętności oraz osiąganych wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód ,karta paliwowa, laptop, telefon, Internet)
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze pozyskiwania kontaktów biznesowych
  • pracę w stałych godzinach, od poniedziałku do piątku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV

Invalid Input
tylko cyfry!